top of page
Kimiz? - İlke Coşkuner
Kimiz? - İlke Coşkuner

25 Eki Çar

|

https://meet.google.com/pou-mgus-kte

Kimiz? - İlke Coşkuner

LCV ile kayıt olduğunuzda etkinlik linki mail adresinize gönderilir. Bu linki tıklayarak ya da tarayıcınıza etkinlik açıklamasında belirtilen linki yazarak toplantıya katılabilirsiniz. Toplantılarımız 100 kişi ile sınırlıdır.

Zaman ve Yer

25 Eki 2023 20:30 – 22:00

https://meet.google.com/pou-mgus-kte

Etkinlik Hakkında...

Kimiz?

İki benden söz ederiz hep...

İçimizde yaşayan ve çoğu zaman reddettiğimiz zaaflarımız, 

çocuk yanımız, hayvani yanımız, kendimize koyduğumuz sınırlarımız, 

savaşçı kimliğimiz, inadımız, çelişkilerimiz, hatta bir şekilde şeytanımız  

bize en büyük düşman ol(may)abilir.

İlke Coşkuner

1991 yılından bu yana fotoğraf üretimlerini sürdürmektedir. Fotoğraflarına, ilk yıllarda kolaj, üst üste çekim, boyama gibi çeşitli biçimsel denemeleri kullanarak başlamış, uzun bir süredir dijital ortamda üretimlerini sürdürmektedir. Fotoğraf tabanlı görüntülerini, bir çeşit diyalog, bir dil ve anlatım aracı olarak göstermekte ve paylaşmaktadır. İşleri üzerinden, çok katmanlı okuma ve tartışma zemini oluşturma, yeni üretimlere de aracı ve çağırıcı olma isteğindedir.

Sanatçı; çağımızın, modern insan üzerinde taşıdığı izleri ve insan duruşlarını çalışmalarında işlerken, onların çağrıştırdığı öyküler üzerinden, yeniden üretip paylaşmayı bir yaşam biçimi olarak benimsemiştir. Günümüzün teknolojisi olan bilgisayarı da bu ortama paralel kullanımla, bir anlamda “çağına tanıklık etmek” eylemini farklı bir yaklaşımla gerçekleştirmektedir. Bu üretim biçimi, bir dil alışkanlığına dönüşmüş olarak çalışmalarına yansımaktadır.

Halen projeler üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir. Kendi atölyesinde Photoshop dersleri vermekte ve proje danışmanlığı da yapmaktadır.

https://www.facebook.com/İLKE-VERAL-COŞKUNER-242266669144298/

Etkinliği Paylaşın

bottom of page